Дверне вічко Fuaro DVZ2 GP золото пластикова оптика
Дверний вічок серії DVZ2 призначений для встановлення у двері завтовшки від 60 мм до 100 мм.
Кут огляду 180 градусів. Захисна шторка йде в комплекті.
Fuaro — це дверна фурнітура в більшому асортименті. Сучасний, модний, а головне, дуже якісний бренд за демократичною ціною. Всі вироби компанія виробляє з високоякісного сплаву ZAMAC.
Fuaro виробляє дверні ручки в більшому асортименті як для вхідних дверей, так і для дверей міжкімнатних;
* замки та механізми для міжкімнатних дверей;
* дверні петлі в асортименті;
* обмежувачі для дверей;
* Очі дверні;
*доводчики для дверей.
Fuaro виробляє дверні очі з пластиковою оптикою та скляною оптикою.
Дверні очі захоплюють високочутливими лінзами, навіть якщо ви вибираєте пластикову оптику.
Ціна абсолютно доступна для українського споживача.
Працюючи з дверною фурнітурою різної якості, наш інтернет-магазин " Майстер-ключ" не безпечний, навпаки рекомендує покупцям продукцію торгової марки Fuaro.
Для всієї продукції Fuaro певний гарантійний термін експлуатації — 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fuaro |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція глазка | Стандартна |
| Матеріал оптики | Пластик |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Золотистий |
| Кут огляду | 180 град. |
| Мінімальна товщина полотна дверей | 60 мм |
| Максимальна товщина полотна дверей | 100 мм |
| Діаметр врізної частини | 16 мм |
| Наявність шторки | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 145 ₴







