Замок врізний Fuaro V10/S сувальдний
Замок врізний Fuaro V10/S сувальдний
Замок врізний сувальдний Fuaro V10/S-60.00.3R14 призначений для встановлення у вхідні дерев'яні та металеві двері завтовшки від 40 до 120 мм. Відповідно і довжина ключа розрахована на двері з товщиною 120 мм.
Замок підходить для лівих і правих дверей.
Тип механізму — сувальдний.
Баксет замка — 60 мм.
Під час встановлення та експлуатації замка не можна порушення вільного переміщення ригелів через перекос або опади дверей.
Забороняється змащувати сувальдний механізм замка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fuaro |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Сріблястий |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 14 мм |
| Вихід ригеля | 26 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 60 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 5 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴










