Лампа галогенна MR-16 12V 75W G5.3 Brilum




Лампа галогенна MR-16 12V 75W G5.3 Brilum
Галогенна лампа 75Вт з многосегментным відбивачем з різним кутом відкриття світлового пучка з двоконтактним цоколем GU5.3.
Живлення безпечною напругою 12 В.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRILUM |
| Країна виробник | Польща |
| Тип лампи | Галогенна |
| Рефлектор | Так |
| Форма лампочки | Дзеркальна |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G5.3 |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Потужність | 75 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 75 Вт |
| Максимальна робоча напруга | 12 В |
| Напруга | 12 В |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кут свічення | 60 град. |
| Термін служби ламп | 2000 годин |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Джерело світла | Галогенна лампа |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 45 мм |
| Діаметр | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴



