Лампа галогенна JCDR G5.3 230 V 35W Delux
Лампа галогенна JCDR G5.3 230 V 35W Delux
Увага! Лампа в робочому положенні нагрівається!
Світловий потік лампи 380Лм. Можливе використання димера для галогенних ламп.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Галогенна |
| Рефлектор | Так |
| Форма лампочки | Гриб |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G53 |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Потужність | 35 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Мінімальна колірна температура | 3000 К |
| Кут свічення | 38 град. |
| Термін служби ламп | 2000 годин |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Джерело світла | Галогенна лампа |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 380 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 38 мм |
| Діаметр | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 ₴










