Замок навісний Avers PD-15-80
Навісний замок призначений для замикання дверей, забезпечених вушками.
Механізм таємності дисковий. До замку додається 3 ключі.
Корпус замку виготовлений із чавуну, дужка в замку сталева. Корпус замку захищений полімерним антикорозійним покриттям.
Гарантійний термін експлуатації – 12 місяців.
Нагадуємо. що змащувати циліндровий механізм замку категорично заборонено.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Avers |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 3 |
| Колір замку | Темно-сірий матовий |
| Механізм секретності | Дисковий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 9 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | навісний |
| Тип замикання | Основний/Додатковий |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 3 |
| Загальні | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴









