Електроконвектор 1кВт Ensto з електронним термостатом
Конвектор 1кВт Ensto з електронним термостатом
Високоякісний електричний конвейктор з електронним термостатом. Діапазон налаштування температури від 5 до 30 градусів. Завдяки термостату ви можете встановити потрібну температуру для конвектора. Шкала термостату в градусах.
Всі електричні конвектори Ensto безпечні, тому що мають нижчу температуру поверхні У Конвекторі Ensto знаходиться автоматичний захист від перегріву.
Конвектори з електронним термостатом підтримують температуру з високою точністю. Конечники безшумні. Тепло розподіляється рівномірно, що забезпечує комфортні умови для споживачів.
У Фінляндії виготовляється Конвейор Ensto.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ensto |
| Потужність обігріву | 1000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 389 мм |
| Ширина | 853 мм |
- Ціна: 8 745 ₴












