Лампа світлодіодна свічка 6Вт E27 4000К Electrum
Лампа світлодіодна свічка 6Вт E27 4000К Electrum
Світлодіодна лампа з матовою колбою свечевидной форми, що володіє світловіддачею понад 85 лм/Вт. Оснащена вбудованим джерелом живлення. В електромережу з напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв. Призначена для використання в світильниках загального освітлення, люстри і для декоративного підсвічування.
Переваги:
- володіє тривалим строком служби, який в 30 разів більше, ніж у ламп розжарювання;
- у 8 разів економічніше ламп розжарювання і в 2 рази – люмінесцентних ламп;
- випромінює жовте світло з гарною передачею кольору (Ra>80);
Примітка: лампа не призначена для роботи з електронним діммером.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrum |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Свічка |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 6 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Напруга | 230 В |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кут свічення | 270 град. |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 650 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 108 мм |
| Діаметр | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 107 ₴








