Лампа світлодіодна свічка 5Вт E14 Electrum
Світлодіодна лампа з прозорою колбою свечевидной форми, що володіє світловіддачею більше 120 лм/Вт. Джерелом світла в филаментных лампи Electrum служать світлодіоди COS (Chip on saphire / чіп на сапфіровій підкладці). Вони виглядають як сполучені між собою тонкі стрижні, розташовані, подібно вольфрамової спіралі ламп розжарювання, всередині скляної колби. В електромережу з напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв. Призначена для використання в світильниках загального освітлення, люстри і для декоративного підсвічування.
Переваги:
- тривалий термін служби - у 30 разів більше, ніж у лампи розжарювання;
- низьке енергоспоживання - у 8 разів економічніше лампи розжарювання і в 2 рази люмінесцентної;
- випромінює комфортний світ з якісною передачею кольору (Ra> 80);
- світловий потік залишається незмінним у широкому діапазоні напруги живлення (175-250В).
Примітка:
- лампа не призначена для роботи з електронним діммером.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrum |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Свічка |
| Колір світлодіода | Жовтий |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E14 |
| Потужність | 5 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 50 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Напруга | 230 В |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Кут свічення | 320 град. |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 600 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Діаметр | 35 мм |
- Ціна: 126 ₴










