Замок AGB Mediana Evolution WC чорний
Замок AGB Mediana Evolution B01102.50.93 чорний - це міжкімнатний замок з можливістю закривання з внутрішньої сторони приміщення.
Серед замків для міжкімнатних дверей Mediana Evolution є витвір мистецтва, синтез майстерності, накопиченої фірмою AGB за довгі роки впевненого лідерства у своїй галузі.
Безшумний, універсальний, строгий за дизайном замок Mediana Evolution відповідає тенденціям ринку та запитам споживачів.
Поліамідна клямка замку Mediana Evolution забезпечує міцність при ударі об запірну планку.Клямка у всіх механізмах AGB Mediana Evolution реверсивна, що дозволяє встановлювати її на двері будь-якої сторони.
Mediana Evolution – тихий у роботі механічно точний замок.
Замок Mediana Evolution пройшов тест на відкривання-закривання з кількістю понад 500 000 циклів при гарантованій працездатності.
Відмінна якість лицьової планки механізму гарантована, тому замок ідеально вписується у тандем із дверною ручкою будь-якого дизайну.
Дверні замки та механізми, а також елементи запірно-кріпильних систем для дверей виготовляються 100% в Італії.
Якщо Ви хочете встановити дверний механізм та забути його на довгі роки, вибирайте механізми та замки AGB.
Компанія "Майстер-ключ" як продавець завжди без побоювання пропонує замки для дверей міжкімнатних AGB, т.к. впевнена у цьому бренді. Вони надійні та довговічні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGB |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Чорний |
| Механізм секретності | Немає |
| Міжосьова відстань | 96 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип замка | врізний |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Backset | 50 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Загальні | |
| Вага | 0.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 721 ₴












