Ручка дверна Colombo TACTA золото/червоне дерево
Ручка дверна Colombo TACTA золото/червоне дерево
Ручка Tacta CB11 24 CRT Gold Plated/Brіar wood виготовлена з латуні, покриття золотом проби 24 карати Gold. Дерев'яний елемент з червоного дерева
Дизайн: Carlo Bartoli.
Користуватися ручками дверей Colombo абсолютне задоволення. Стильна упаковка, гарантійний талон, комплектація, прекрасний дизайн, витончена форма ручки і заворожливий колір бронзи. Це Colombo Tacta Gold .
"Дозволь собі Colombo, італійські дверні ручки" - так ми довго рекламували ручки для міжкімнатних дверей.
І покупець дослухався. Дверні ручки Colombo прикрашають розкішні вілли, готелі та будинки в усіх куточках України.
Оновлюється модельний ряд виробника, але не змінюється головне.
Мода на ручки Colombo не проходить.
Комплектація:
- пара ручок на одну двері,
- шток,
- саморізи.
Додатково можна придбати:
- Накладка під WC фіксатор
- Накладка під ключ(циліндр)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Латунь |
| Матеріал розетки/планки | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Форма розетки/планки | Кругла |
| Спосіб установки | Накладний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 74 мм |
| Довжина ручки | 126 мм |
| Діаметр розетки | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Латунь |
- Ціна: 7 476 ₴












