Ручка дверна Mandelli BIP матове золото/зелене скло (акрил)
Дверна ручка Mandelli BIP матове золото/зелене скло(акрил).
Дверні ручки Mandelli цінуються саме за витонченість ліній і форм, ідеальність пропорцій і вишуканість стилю. Їх легко впізнати завдяки їх незвичайності і елегантності. Вони легко завойовують визнання найвимогливіших покупців своєю вишуканістю і ідеальною якістю.
Фурнітура Mandelli виробляється з чистого латуні з фінішним нанесенням спеціального захисного покриття, захищає вироби від стирання і агресивного впливу атмосферних факторів і ультрафіолету. Моделі дверних ручок Mandelli виконані в традиційному стилі (матові та глянцеві золото, хром, нікель), так і в ексклюзивному виконанні: антична бронза, чорне золото, з елементами з муранського скла, фарфору і цінних порід дерева.
Комплектація:
- пара ручок на одну двері,
- шток,
- саморізи.
Додатково можна придбати:
- Накладка під WC фіксатор
- Накладка під ключ(циліндр).

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mandelli |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Латунь |
| Матеріал розетки/планки | Латунь |
| Покриття | Без покриття |
| Колір | Зелений |
| Форма розетки/планки | Кругла |
| Спосіб установки | Накладний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 61 мм |
| Довжина ручки | 143 мм |
| Діаметр розетки | 51 мм |
| Висота розетки/планки | 7 мм |
- Ціна: 3 300 ₴












