Розетка USB подвійна Valena ALLURE Legrand
Зарядний пристрій Legrand Valena Allure з двома USB-роз'ємами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Угорщина |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 53 мм |
| Кількість портів | 2 шт. |
| Тип | USB розетка |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Тип портів | USB |
| Ширина | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Слонова кістка |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Вбудований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 640 ₴












