Рамка одинарна Legrand Valena ALLURE Матовий чорний
Одинарна Рамка Legrand Valena ALLURE
Монтажна рамка одинарна Legrand колекції Valena Allure - для всіх механізмів цієї серії.
Рамки Valena Allure - універсальні установки (для горизонтального і вертикального монтажу).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 8 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
| Колір корпусу | Матовий чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 251,06 ₴









Відправка з 18 квітня 2026
