Прожектор з датчиком руху 30W Delux
Прожектор світлодіодний вологозахищений з датчиком руху Delux FMI 10 S LED 30W.
Лэд прожектор 30W для вуличного освітлення від компанії DELUX - це унікальна можливість економити ваші кошти на електроенергії.
Прожектор володіє високим рівнем захисту, що в свою чергу дозволяє використання пристрою у вологому і термічно підвищеної середовищі і забезпечує захист від пилу і вологи, а такі явища, як дощ, сніг, пил не вплинуть на його працездатність
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для ЖКГ, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення рекламних конструкцій |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір світіння | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 30 Вт |
| Світловий потік | 2400 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Розміри | |
| Висота | 198 см |
| Ширина | 178 см |
| Глибина | 55 |
| Додаткові характеристики | |
| Захисна решітка | Ні |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Датчик руху | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Прямокутна |
| Ступінь захисту, IP | 44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 802 ₴











