Розрядник ABB OVR T1+2 7-275s crt
Даний виріб належить до групи так званих пристроїв захисту від імпульсних перенапруг (ПЗІП). Імпульсна перенапруга виникає через:
1. прямого удару блискавок
2. непрямого удару блискавок
3. комутаційних процесів всередині мережі
Захисту від вищезазначених явищ є так звана блискавкозахист. Поділяють: зовнішню і внутрішню блискавкозахист.
До зовнішнього відносять блискавкоприймачі: активні і пасивні і систему заземлення. Мета цих пристроїв - це захист будівель від руйнувань, захист людини від ураження блискавкою.
До внутрішньої відносять ПЗІП. Мета цих пристроїв - це захист мереж і обладнання. Імпульсні перенапруги виникають під час менше 1 мсек.
Єдиними пристроями устигаючими захистити обладнання є так звані обмежувачі перенапруги. Конструктивно, ці вироби представляють із себе нелінійний опір, який змінюється в залежності від напруги. Таким чином при нормальному напрузі пристрій не проводить струм, а при перевищенні заданого порогу стає провідником.
Принцип роботи даних пристроїв полягає в наступному:
У момент виникнення перенапруги пристрій пропускає струм на контур заземлення повз устаткування, що захищається, тим самим знижуючи напругу до встановленої величини.
Щоб обладнання було надійно захищене необхідно застосовувати ступеневу систему установки ПЗІП.
Вся справа в тому, що ПЗІП розрізняються по струму, який вони можуть пропустити через себе. Відповідно, на вводі в електроустановку застосовуються більш потужні виробу, а далі менш потужні. Правильний підбір обладнання може зробити фахівець.
Концерн АВВ ділить ПЗІП на класи:
1. ТИП 1 - це пристрої, які можуть витримати пряме попадання блискавки в блискавкоприймач, лінію електропередачі. Пристрої ставляться на вводі. Мають рівень захисного напруги 2-2,5 кВ.
2. ТИП 2 - це пристрої, які мають більш низький рівень захисного напруги 1,5-1 кВ, які ставляться поблизу обладнання, що захищається.
3. ТИП 1+2 - це пристрої, які при певних умовах можуть замінити ТИП 1 і ТИП 2.
4. ПЗІП для телефонії, лінії передач даних.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 66 мм |
| Довжина | 87 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Кількість полюсів | 4 шт. |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Напруга | 230 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип конструкції | Обмежує напругу |
| Тип встановлення | Внутрішній |
| Форм-фактор | Стаціонарне |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 13 970 ₴












