Ручка дверна Pasini Kefrem антична бронза
Ручка дверна Pasini Kefrem античне срібло
Якщо сказати, що дверні ручки Pasini Італія, найкращі дверні ручки, це буде правда!
Матеріал виготовлення — благородна латунь.
Якість виготовлення чудова.
Зовнішній вигляд — дизайнерські роботи, нестандартні, неординарні форми, що приваблюють погляди.
Ергономічної форми, зручні для долоні.
Комплектація:
- пара ручок на одні двері,
- шток,
- саморізи.
Додатково:
- Накладка під WC-фіксатор
- Накладка під ключ (циліндр).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasini |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Латунь |
| Матеріал розетки/планки | Сталь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Бронзовий |
| Стиль виконання | Бароко |
| Форма розетки/планки | Кругла |
| Спосіб установки | Накладний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 76 мм |
| Довжина ручки | 140 мм |
| Діаметр розетки | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Латунь |
| Модель | Kefrem |
| Виріб | дверна ручка на розетці |
| Сторона ручки | Універсальна |
| Кількість в коробці | комплект на одну двері |
| Діаметр підстави | 52мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 275 ₴









