Дверні ручки Pasini Queen антична бронза
Ручка дверна Pasini Queen ¦антична бронза
Дверні ручки PASINI - це бренд, стиль і висока якість!
Ручки виготовлені повністю з латуні. Вони масивні та міцні. Поворотний механізм та пружина виготовлені з кращої сталі для максимального терміну експлуатації.
Покриття, що використовуються з латунню, є абсолютно безпечними для здоров'я людини на відміну від інших сплавів. На фабриці PASINI немає цинк, т.к. він токсичний і заборонений для багатьох товарів. Всі вироби проходять тест на стійкість покриття, перебуваючи 72 години в солоній воді (відповідає одному році експлуатації). PASINI захищають усі покриття подвійним шаром лаку на всіх ручках.
Дизайн кожної моделі з колекції "Італійські дверні ручки PASINI" викликає захоплення у будь-кого, хто взяв її до рук. Філігранне виконання та точність кожної деталі важливі не тільки для зовнішнього вигляду, але й для збільшення терміну служби.
Ручка дверна Pasini Queen антична бронза підходить для будь-якого типу дверей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasini |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Латунь |
| Матеріал розетки/планки | Латунь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Бронзовий |
| Стиль виконання | Бароко |
| Форма розетки/планки | Кругла |
| Спосіб установки | Накладний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 75 мм |
| Довжина ручки | 168 мм |
| Діаметр розетки | 59 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Латунь |
| Модель | Queen |
| Виріб | дверна ручка на розетці |
| Сторона ручки | Універсальна |
| Кількість в коробці | комплект на одну двері |
| Діаметр підстави | 55мм |
- Ціна: 4 360 ₴











