Автоматичний вимикач АВВ 25А SH202 B25
Автоматичні вимикачі АВВ серії SH202 — якісні модульні пристрої, що виробляються концерном АВВ. Автомати (так називають вироби в побуті) монтуються на DIN — рейку в електричних розподільних щитах. Сьогодні цей виріб добре знайомий нашим споживачам. В Україні, як і в інших країнах, ця серія називається Compact Home завдяки невеликим габаритам.
Головне призначення серії Compact Home - встановлення модульного обладнання в житлових і комерційних будівлях. До серії входять: автоматичні вимикачі для захисту електричної мережі від перевантаження та короткого замикання, а також пристрої захисного вимкнення для захисту від небезпечних струмів витоку в разі пошкодження ізоляції.
Обладнання серії Compact Home компактно, воно надійно захищає електричну мережу від перевантажень і коротких замикань, легко монтується на DIN-рейку, виробляється на заводах АВВ у Німеччині, Італії та Португалії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Комутаційна зносостійкість | 20000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Часострумові характеристики | B |
| Кількість модулів | 2 шт. |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Номінальний струм | 25 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
- Ціна: 552 ₴












