Автоматичний вимикач АВВ 80A S292 C80
Автоматичний вимикач ABB S292 C 80A 10kA
За допомогою автоматичного вимикача можна захистити провідників від перегріву та короткого замикання.
Технічні характеристики:
- Номінальне напруження частотою 50 Гц: 220 В;
- Номінальний струм: 80 А;
- Номінальна відключальна здатність: 10 000 А;
- Характерика створення електромагнітного відбитка: C;
Ток в ланцюгу в 5-10 разів більше номінального (тобто автомат на 16А
Відключить ланцюг при струмі 80-160А).
- Кількість полюсів: 2;
Умови використання: УХЛ4;
- Степінь захисту вимикача: IP 20;
Електрична зносостійкість циклів В-О: не менше 6000;
- Механічна зносойність циклів В-О: не менше 20 000;
- Максимальний переріз приєднаних проводів: 25 мм2;
- Діапазон робочих температур: -40 C +50 C;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Комутаційна зносостійкість | 20000 циклів |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 80 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 3 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 91 мм |
| Висота | 75 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
- Ціна: 6 850 ₴









