Реле напруги 40A ZUBR D2-40 red
Висока точність вимірювання TrueRMS
ZUBR D2 red з високою точністю вимірює напругу. Принцип дії TrueRMS — алгоритм знижує вплив мережевих перешкод на точність вимірювання напруги, коли форма напруги відрізняється від синусоїди.
Професійна модель вимикання навантаження
Ви можете активувати професійну модель затримки часу виключення. Вона дозволяє не відключати обладнання при безпечних за величиною і тривалості відхиленнях напруги.
Підвищена безпека завдяки термозащите
Реле напруги ZUBR D2 red оснащені захистом від перегріву. Вона активується, якщо температура всередині корпусу досягне 80 °С.
Затримка включення навантаження
У пристрої передбачено 2 типу включення затримки навантаження:
— коли відлік часу до подачі навантаження відраховується з моменту стабілізації напруги;
— коли відлік починається з моменту відключення реле.
Час затримки можна встановити від 3 до 600 с, в залежності від типу підключеного обладнання. Для чутливого до частих відключень напруги обладнання (наприклад, для холодильників і кондиціонерів) час затримки рекомендується встановлювати на 120-180 сек.
Журнал аварійних спрацьовувань
Журнал здатний зберігати в незалежній пам'яті 100 останніх аварійних спрацьовувань (наприклад, напруга при відключенні реле або спрацьовування термозахисту).
Зручність в управлінні
У ZUBR D2 red дуже зручне стандартизоване підключення вхід-вихід, відсутня необхідність використання нульової клеми при підключенні. Параметри роботи пристрою здійснюється за допомогою всього лише трьох кнопок. Четвірна кнопка "i" призначена для перегляду журналу аварійних спрацьовувань і розшифровки абревіатур пунктів меню. Цифровий екран постійно відображає значення напруги, а також виводить системну інформацію. Доступна можливість налаштування яскравості екрана індикатора в режимі очікування.
Проста установка
Реле напряжения ZUBR D2 red очень компактный, занимает 2 стандартных модуля в распределительном щите. Его монтаж происходит в распределительный щиток на стандартную DIN-рейку шириной 36 мм. Если в помещении повышенная влажность или существует вероятность попадания воды на устройство, тогда щиток должен отвечать классу защиты IP55 (согласно ГОСТ 14254).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DS Electronics |
| Країна виробник | Україна |
| Час спрацьовування | 0.04 сек |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Перетин проводів, що підключаються | 16 кв.мм |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Маса | 0.15 г |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 40 А |
| Максимальний струм | 50 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Максимальна потужність | 8800 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 55 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
- Ціна: 1 689 ₴










