Реле проміжне Finder 40.61.8.024.0000 16A 24V AC
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Finder 40.61.8.024.0000
244 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Реле проміжне Finder 40.61.8.024.0000 16A 24V AC
Реле електромагнітне мініатюрне 40.61.8.024.0000
- Тип реле: електромагнітне; мініатюрне;
- Контакти: 1 перемикаючих контакти;
- Керуюча напруга: 24В DC;
- Номінальний змінний струм: AC 16А;
- Номінальна напруга: AC 250V AC контактів;
- Монтаж: друкована плата; в розетку;
- Сертифікати: RoHS;
- Контактний матеріал: AgСdO;
- Номінальна потужність котушки постійного струму: 1,2 ВА;
Відрізняються дуже високим ступенем надійності для будь-яких завдань автоматизації. Основне застосування, автоматика, пневматика, нагрівальні прилади, сигналізація, для інтерфейсу введення/виводу, і т. д.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Finder |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість розмикальних контактів | 1 шт. |
| Кількість замикаючих контактів | 1 шт. |
| Кількість перемикаючих контактів | 1 шт. |
| Час спрацьовування | 7 мс |
| Час повернення | 3 мс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Механічна зносостійкість | 4000000 циклів |
| Комутаційна зносостійкість | 10000 циклів |
| Тип монтажу | На корпус |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 85 град. |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 16 А |
| Максимальний струм | 30 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 250 В |
| Номінальна напруга котушки | Двадцять чотири |
| Споживана потужність | 0.5 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 29 мм |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 12.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 244 ₴










