Реле проміжне Finder 40.52.8.024.0000 8A 24V AC
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Finder 40.52.8.024.0000
284 ₴
Показати оптові ціниРеле проміжне Finder 40.52.8.024.0000 8A 24V AC
Кількість і конфігурація контактів: 2 перекидних
Матеріал виконання контакту(-ів): AgNi
Номінальний струм: 8А
Номінальна/максимальна напруга реле на перемикання: 250/400В
Номінальна потужність для навантаження типу AC1 (резистивне навантаження): 2000ВА
Номінальне навантаження (230В~) для типу АС15 (електромагніти, контактори потужності, магнітні соленоидальные клапана тощо): 400ВА
Вимикаюча здатність для навантаження типу DC1 (резистивне навантаження): 30/110/220: 8/0,3/0,12 ВА
Максимально допустима потужність однофазного двигуна (230В~): 0,3 кВт
Мінімальне значення потужності (напруги або струму), яку контакт може комутувати: 300мВт
Номінальна напруга: 24В AC
Опір котушки реле: 320 Ом
Номінальний струм котушки реле: 45мА
Електрична довговічність для навантаження типу AC1, циклів: 100 000
Діапазон робочих температур: -40...+85°C
Встановлення/монтаж: Знімне
Габаритні розміри: 29х12,4х25мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Finder |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість розмикальних контактів | 2 шт. |
| Кількість замикаючих контактів | 2 шт. |
| Кількість перемикаючих контактів | 2 шт. |
| Час спрацьовування | 7 мс |
| Час повернення | 3 мс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Механічна зносостійкість | 4000000 циклів |
| Комутаційна зносостійкість | 100000 циклів |
| Тип монтажу | На корпус |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 85 град. |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 8 А |
| Максимальний струм | 15 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 250 В |
| Номінальна напруга котушки | Двадцять чотири |
| Споживана потужність | 0.5 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 29 мм |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 12.4 мм |
- Ціна: 284 ₴










