Автоматичний вимикач Schneider Electric Resi9 6А 1P С
Автоматичний вимикач Schneider Electric Resi9 6А 1П С
Автоматичний вимикач 1П С 6А застосовується в житлових і комерційних будівлях. Виконує Цепей захищає від замикань, перевантажень і функцій управління.
Відключена здатність 6кА.
Пристрої Resi9 належать до оптимального сегменту цін, що забезпечує якість, надійність і зручність використання, які відповідають обладнанню сегменту. Уніфікована конструкція і високі виробничі стандарти збільшують термін служби обладнання Resi9, при цьому його зручно встановлювати і експлуатувати.
89% апаратного обладнання Resi9 виробляється на фабриках Schneider Electric в Болгарії, Франції, Іспанії та Бельгії.
В ассортимент Resi9 від Schneider Electric входять вимикачі з номінальним струмом від 6 до 63А.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Болгарія |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Комутаційна зносостійкість | 10000 циклів |
| Механічна зносостійкість | 20000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Електрична зносостійкість | 10000 |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 6 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Кількість полюсів | 1 шт. |
| Кількість модулів | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 81 мм |
| Висота | 72 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
- Ціна: 261 ₴









