Вимикач триклавішний Asfora Schneider Electric кремовый




Вимикач триклавішний Asfora Schneider Electric
Вимикач 3-клавішний дає змогу керувати трьома різними лампами або трьома групами ламп з одного місця. Його конструкція дуже зручна для керування освітленням, оскільки світло можна вмикати та вимикати частково, освітлюючи лише потрібну зону. Водночас інші лампи вимкнені, що дає змогу заощаджувати електроенергію.
Мінімалістичний дизайн, приваблива ціна, сучасні стандарти, якісні матеріали, щоб роками витримувати повсякденні навантаження — все це серія Asfora!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 3 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Колір кнопки | Кремовий |
| Підсвічування | Ні |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Перетин проводів, що підключаються | 1.5 кв.мм |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Висота | 83 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 192 ₴



