Розетка із заземленням Asfora Schneider Electric алюміній
Розетка із заземленням Asfora Schneider Electric
Електрична розетка із заземленням призначена для встановлення в приміщеннях з трижильною електропроводкою. До контактних затискачів розетки підключається фазний, нульовий робочий та нульовий захисний провідники.
Якість та дизайн серії Asfora виправдовують Ваші очікування від Schneider Electric.
Надійність та стійкість розетки забезпечує металевий супорт, виготовлений з оцинкованої сталі. Супорт стійкий до іржі та згинання. Довгі та міцні монтажні лапки надійно утримують розетки в стіні навіть при великих зусиллях, що до неї прикладаються.
Загальні характеристики для силових розеток:
Напруга - 250В
Номінальний струм – 16А
Провід - 2х2.5 мм2 жорсткий/гнучкий
Рамки купуються окремо.Для реалізації багатопостового монтажу передбачені рамки двох, трьох, чотирьох, п'яти та шести постів горизонтального монтажу або двох і трьох постів вертикального монтажу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Вага | 0.1 г |
| Стан | Новий |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 73 мм |
| Висота | 73 мм |
| Ширина | 43 мм |
- Ціна: 175,34 ₴









