Вимикач перехресний Asfora Schneider Electric сталь




Вимикач перехресний Asfora Schneider Electric
Призначається для ефективного управління світлом з трьох і більш робочих місць. Це особливо актуально для приміщень великої площі, віталень та спалень, актових та конференц-залів. Вимикач встановлюється стандартно у стіну із прихованою проводкою за допомогою автоматичних самостійних затискачів.
Вимикачі виглядають елегантно, підкреслюють індивідуальність та стиль. А також надають почуття комфорту та зручності.
Ступінь захисту розеток та вимикачів Asfora IP20. Розетки та вимикачі Asfora виготовлені з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) пластику. Клеми безгвинтові, контакти мідні. Schneider Electric Asfora отримала сертифікати NF, TSE, VDE. Повністю відповідає стандарту IEC 60669-1. Має знак якості CE, UKR.
Рамки для кольорових розеток та вимикачів Asfora купуються окремо.Для реалізації багатопостового монтажу передбачені рамки одно, двох, трьох, чотирьох, п'яти та шести постів горизонтального монтажу або двох і трьох постів вертикального монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Темно-сірий |
| Колір кнопки | Інший |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Підсвічування | Ні |
| Напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 73 мм |
| Висота | 73 мм |
| Ширина | 43 мм |
- Ціна: 265 ₴


Відправка з 09 квітня 2026
