Автоматичний вимикач 25А 3P Legrand RX3
Модульний автоматичний вимикач Legrand серії RX3 призначено для використання в електричних мережах для захисту від перевантаження та надвисаючих струмів, що виникають при коротких замиканні.
Автомати Legrand RX3 мають відключаючу здатність струмів КЗ в 4,5 кА, що більш ніж достатньо для їх використання в приватних будинках, коттеджах, квартирах, офісах і малих виробах.
Автоматичний вимикач монтується в електричний щит на стандартну DIN-рейку. Контактні затискачі тунельного типу, переріз під'єднаних провідників аж до 25 мм кв.
Технічні характеристики Авт. Вимикач Legrand RX3
Номінальний струм – 20 A
Відключена здатність - 4,5 кА
Характерика розціплення - C
Кількість полюсів - 3
Степінь захисту IP2х
Номінальне напруження -230/400 В
Розтягнення дроту до 25 мм2
Можливість з’ єднання за допомогою гребенястої шини
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Польща |
| Комутаційна зносостійкість | 10000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 25 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 3 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Висота | 67 мм |
| Ширина | 54 мм |
- Ціна: 672 ₴







