Автомат захисту двигуна ABB MS116-1,6.
Діапазон регулювання - 1,0-1,6 А. Для захисту циркуляційних насосів , систем опалення та водопостачання від короткого замикання і перегріву обмотки, обриву фази (в трифазній мережі)
У своєму складі має електромагнітний і регульований тепловий розчіплювач.
Основним критерієм у підборі апарату для конкретного насоса є номінальний струм, споживаний пристроєм в даному швидкісному режимі.
Має широкий асортимент додаткових пристроїв, що дозволяє передбачити побудову різних систем електричних блокувань, систем моніторингу стану автоматичного вимикача, необхідних при створенні систем опалення, водопостачання, кондиціонування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Номінальний струм | 1.6 А |
- Ціна: 1 491 ₴












