Замок врізний Mottura 54.787
Дверний замок Mottura 54.787 призначений для встановлення в металеві двері.
Замок врізний Mottura 54.787 - двосистемний замок, що об'єднує в одному корпусі дві принципово різні системи безпеки циліндрову та сувальдну.
Замок Mottura 54.787 універсальний і може встановлюватись на ліві та праві двері. Сувальдний ключ замикає верхню частину замка на 4 циліндричні ригелі діаметром 18мм. Нижня циліндрова частина замку замикається незалежно від верхнього циліндра Euro-профілю. Дві системи таємності у замку існують самостійно і не залежать одна від одної.
Замок Mottura 54.787 відноситься до замків основного типу, тобто замок із клямкою. Потужна сталева клямка діаметром 20мм може відкриватися ключем, а також натискною ручкою, наявність якої передбачено в конструкції замка. Дверна ручка купується окремо!
Замок сувальдний Mottura 54.787 забезпечує замикання дверей у трьох напрямках - горизонтальному та вертикальному.
Mottura – лідер та новатор у виробництві важких замків для броньованих дверей найвищого класу безпеки. Безпека житла – це комплекс заходів та конструкція дверей плюс надійний замок, секретний циліндр та захисна броньована фурнітура у цьому комплексі відіграють головну роль. Користувачеві безумовно важливим є питання довговічності та зручності в користуванні. Усі ці вимоги поєднує продукція Mottura.
Увага! Ціна вказана за замок врізний Mottura 54.787. Додаткові деталі (планка, декоративні накладки, тяги, секретний циліндр і ручки) купуються окремо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mottura |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Хром матовий |
| Механізм секретності | Циліндровий, Сувальдний |
| Кількість механізмів | 2 |
| Кількість напрямків замикання | 3 |
| Кількість точок замикання | 7 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 5 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Вихід ригеля | 40 мм |
| Вихід вертикальних тяг | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 63 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Комплект тяг | Ні |
| Кількість ключів | 5 |
| Кількість ручок | Немає |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Загальні | |
| Довжина | 136 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 436 мм |
| Вага | 3.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 5 000 ₴








