Замок врізний Fuaro 150 3М хром
Купуючи міжкімнатні двері для житлового приміщення, офісу, ванною, покупець неминуче стикається з широким різноманіттям замикаючих пристроїв для них. Традиційно найбільш якісною вважається європейська фурнітура. Наприклад, італійські замки для міжкімнатних дверей відносяться до найточнішою, довговічною, але при цьому і дорогої продукції.
Fuaro (Китай) - продукцію виробництва компанії Fuaro можна знайти на всіх найважливіших світових ринках. Головною своєю місією компанія вважає виробництво надійних виробів, здатних забезпечити повну безпеку користувачів.
У розробці нових виробів завжди використовуються новітні критерії проектування, конструкторські та технологічні досягнення в даній галузі виробництва. Хороша організація виробництва легко дозволила компанії Fuaro сертифікований свою систему якості на відповідність її міжнародним стандартам ISO 9001.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fuaro |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Хром |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 61 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 12 мм |
| Вихід ригеля | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | врізний |
| Тип замикання | Основний |
| Розташування | Вертикальне |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Механізм, що замикається | Скошений квадратний ригель |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Запобіжник фіксуючий засувку | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Резервна система відкривання | Немає |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 40 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ручок | Немає |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Кишеня для замку | Ні |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Шаблон для монтажу | Ні |
| Інструкція по установці/експлуатації | Ні |
| Загальні | |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 127 мм |
| Вага | 0.36 кг |
- Ціна: 315 ₴












