Дифавтомат 2р 40А 30мА Legrand Lexic
Диференціальний автомат поєднує в собі функцію захисту від струмів замикання на землю, властиву для пристроїв захисного відключення (УЗО) і функцію захисту від перевантажень і коротких замикань (автоматичних вимикачів).
Характеристики:
- Характеристика спрацьовування: З
- Тип: АС
- Кількість полюсів: 1P+N
- Кількість модулів: 2
- Номінальний струм відключення: 40A
- Струм витоку: 30мА
- Клеми для кабелю: 25 кв. мм
- Механічна стійкість, 20000 циклів
- Номінальна напруга, В: 230/400 В
- Тип розчіплювача: Електромагнітний і теплової
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 40 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальний відключаючий диференціальний струм | 30 мА |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 3 А |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 2 шт. |
| Умови використання | АС |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴










