Розетка із заземленням чорна Jung LS 990
LS-програма — класика дизайну вимикачів, чіткі форми якої ідеально виглядають у будь-яких інтер'єрах. Завдяки різноманітності виробів LS-програма дає змогу повністю в одному стилі виконати архітектурне завдання.
Розетки та вимикачі Jung LS 990 — це прилади прихованого монтажу.
Вимикач Jung складається з електричного механізму + клавіша + рамка. Такий електромонтажний конструктор дає змогу виконати будь-яке технічне завдання й задовольнити дизайнерські вимоги до електротехнічних приладів.
Серія розеток і вимикачів Jung LS 990 виробляється в кольорах: слонова кістка, білий, світло-сірий і чорний.
Ідеальний квадрат вимикача 81х81 доповнює тонка рамка, яка й завершує дизайнерську композицію.
Рамки встановлюються горизонтально та вертикально.
Рамка Jung LS 990 може бути до 5 місць.
Щоб досягти ступеня захисту IP44, використовується ущільнювальна мембрана 551 WU.
LS 2520SW — розетка SCHUKO 16A 250V із пружинним затискачем.
LS 2521SW — розетка SCHUKO 16A 250V з гвинтовим затискачем (інша ціна).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jung |
| Країна виробник | Німеччина |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Дюропласт |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 250 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 7 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 859 ₴











