Клавіша одинарного вимикача Jung LS 990 чорна
LS-програма - Класика дизайну виключачів, чіткі форми якої ідеально розташовані в будь-яких інтер'єрах. Завдяки різноманітному виробу LS-програма дозволяє повністю в одному стилі розв' язати архітектурну задачу.
Чергування і матеріал говорять однозначно - ця серія номер один!
Четверті прямі лінії цього дизайну класично підкреслюють функціональність інсталяції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jung |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Дюропласт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір кнопки | Чорний |
| Підсвічування | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 7 мм |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 654 ₴







