Замок врізний циліндровий MUL-T-LOCK 415G
Замок врізний циліндровий MUL-T-LOCK 415G
Основний двоциліндровий замок 3-спрямованого замикання MUL-T-LOCK 415G. Патентований шестерний механізм управління ригелями. Може бути встановлений на двері висотою від 1950 до 2120 мм BackSet 63 мм Вихід основних ригелів 41,5 мм Реверсивна заскочка з нержавіючої сталі. Комплектація: корпус замку без упаковки.
Додаткові механізми, тяги, протектора,циліндри замовляються окремо.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mul-T-Lock |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Застосування замку | Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Колір замку | Хром |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 2 |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість напрямків замикання | 3 |
| Міжосьова відстань | 63 мм |
| Кількість ригелів | 4 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Вихід ригеля | 41 мм |
| Вихід вертикальних тяг | 29 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 63 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Додатковий механізм секретності | 1 |
| Комплект тяг | Ні |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Монтажний ключ | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 556 ₴










