Петлі дверні 125мм бронза.
1) Універсальна сталева дверна петля SIBA 100 мм призначена для установки на дерев'яні двері з плоским торцём
2)оснащена 2-ма підшипниками для тихого і плавного ходу і мають товщину сталевого полотна 3 мм
3)Наявність гужона, фиксирущого шток петлі.
4)Розмір петлі, а розгорнутому стані: 125х75х4 мм
Характеристики:
-
Колір - Бронза
-
Матеріал - Сталь
-
Розмір петлі - 125 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siba |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Карткова |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Вид петлі по конструкції | Роз'ємна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Гальваніка |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 125 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Максимальне навантаження на петлю | 35 кг |
| Комплектація петлі | Кріпильний комплект |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴









