Замок врізний Kale 201F
Замок врізний Kale 201F - це врізний вузькопрофільний замок під ключ хрестоподібний. Замок призначений для установки на алюмінієві розсувні двері. Замикаючий ригель має особливу форму у вигляді гачка. Замок відноситься до вузькопрофільним, товщина корпусу 14 мм. Замикання здійснюється хрестоподібним циліндром. Корпус замку і лицьова планка зроблені із сталі, ригель з оцинкованого сплаву.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Колір замку | Хром |
| Механізм секретності | Хрестовий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Крюкоподібна |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Механізм, що замикається | Скошений прямокутний ригель |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Запобіжник фіксуючий засувку | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 20 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Комплект тяг | Ні |
| Кількість ключів | 3 |
| Майстер-ключ | Ні |
| Кількість ручок | Немає |
| Кишеня для замку | Ні |
| Відповідна планка | 1 |
| Монтажний ключ | Ні |
| Кріпильний комплект | Так |
| Шаблон для монтажу | Так |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Видалення ключового отвору (Backset) | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴












