Дотягувач дверей RYOBI DS-1554 з фіксацією до 80кг сірий
Дотягувач дверей RYOBI DS-1554 з фіксацією до 80кг сірий
Дотягувач для внутрішніх та зовнішніх дверей з фіксацією у відкритому положенні.
- Країна-виробник: Японія
- Клас: 2/3/4
- Розміри: 223х67х52 мм
- Ресурс експлуатації (циклів): 1 000 000
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Клас доводчика | 4 |
| Маса дверного полотна, до | 80 кг |
| Ширина дверного полотна | 1100 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 14 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання швидкості | Так |
| Регулювання сили | Так |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Кількість циклів відкривання | 1000000 |
| Розміри | |
| Довжина | 223 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Висота | 52 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 561 ₴











