Замок врізний сувальдний SAB 1561/28
Дверний замок SAB 1561/28 - універсальний (підходить на ліві і праві двері), врізного типу, четырехригельный, сувальдного типу, призначений для установки на вхідні металеві двері.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SAB |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування замку | Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Хром |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість механізмів | 1 |
| Кількість напрямків замикання | 3 |
| Кількість точок замикання | 3 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 4 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Вихід ригеля | 38 мм |
| Вихід вертикальних тяг | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замикання | Основний |
| Розташування | Вертикальне |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Механізм, що замикається | Скошений циліндричний ригель |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 67 мм |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 5 |
| Загальні | |
| Довжина | 139 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 206 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 200 ₴











