Замок магнітний AGB Mediana Polaris WC латунь блискуча
Замок магнітний міжкімнатний AGB Mediana Polaris WC B06102.50.03
Замок AGB Mediana Polaris B06102 магнітний призначений для встановлення на дерев'яні міжкімнатні двері.
Всі моделі замків і механізмів AGB легко встановлюються, всі вони універсальні, тобто підходять для будь-якого боку дверей.
Замки чудової якості й абсолютно безшумні, а також вони довговічні.
Механізм магнітний, засувка спрацьовує тільки під час зачиняння дверей. І навпаки, під час натискання на ручку відбувається розрив між двома магнітами, засувка ховається в механізм і двері відчиняються.
Особливістю цієї моделі є колір лицьової планки. Виробник AGB йде в ногу з часом і постійно пропонує нові рішення для найвишуканіших дизайнів.
Всі замки AGB Mediana Polaris комплектуються відповідно до вибору клієнта й до комплекту до замків не входять.
Країна-виробник Італія.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGB |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Латунь |
| Механізм секретності | Немає |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 96 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 11 мм |
| Стан | Новий |
| Розташування | Вертикальне |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Запобіжник фіксуючий засувку | Ні |
| Backset | 50 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Кріпильний комплект | Ні |
| Шаблон для монтажу | Ні |
| Інструкція по установці/експлуатації | Ні |
| Загальні | |
| Довжина | 76 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 196 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Полірована латунь |
- Ціна: 650 ₴












