Петля барна 75 мм нікель .
Двостороння пружинна дверна петля призначена для того, щоб двері могли вільно відкриватися в обидві сторони.Приклади кріплення і роботи таких петель на дверях можна побачити в метро, барах , ресторанах , офісах або місцях з великою прохідністю.Подібні петлі можна встановити в своїй квартирі або в заміському будинку.Перевага двосторонньої пружинної дверної петлі полягає в тому, що вона на відміну від інших петель дозволяє автоматично закривати двері і регулює зусилля закривання, що є безсумнівним плюсом якщо площа вашої квартири,офісу не надто велика.Петлі пружинні накладні двосторонньої дії виконані з нержавіючої сталі. У пружинних петлях передбачено автоматичне закривання дверей, а також є регулювання зусилля закривання. Для забезпечення м'якого, плавного і безшумного ходу механізм петлі забезпечений підшипником. Завдяки особливому підходу до контролю якості та використання високоякісної сталі компанія гарантує високу надійність, ефективність і довговічність петель. Надійність, широта асортименту і ексклюзивна колірна гамма задовольнять вимоги навіть самого вимогливого клієнта.
Ціна вказана за 1 штуку!| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Odak |
| Країна виробник | Туреччина |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Маятникова |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Хром |
| Ширина | 73 мм |
| Висота | 75 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Максимальне навантаження на петлю | 7.5 кг |
| Стан | Новий |
| Кількість | 1 шт |
- Ціна: 580 ₴









