Ручка дверна Punto Classic TL зелена бронза
Ручка дверна Punto Classic зелена бронза
PUNTO — модний бренд дверної фурнітури.
Торгова марка PUNTO миттєво набула популярності серед покупців завдяки першокласному дизайну и доступною ціною на продукцію.
Колекція дверних ручок SIMPLE LIVING — це відчуття затишку та комфорту і, звісно, бездоганного смаку.
- Ручки дверні колекції SIMPLE LIVING виготовлені з алюмінію, основа та кільця ручок із матеріалу ZAMAK — сплаву алюмінію, цинку, міді та магнію. Перевага цього сплаву — естетичність, можна домогтися будь-якої форми, гладкої й однорідної поверхні.
- Блискучий зовнішній вигляд досягається завдяки гальванічному покриттю.
- Ручки виходять зносостійкими, міцними та не піддаються корозії.
- Дверні ручки Punto Classic TL призначені для встановлення в міжкімнатні та внутрішні вхідні двері.
- Треба пам'ятати, що доглядати за поверхнею ручок можна тільки сухим м'яким матеріалом. Абразивні матеріали використовувати заборонено.
Додатково можна придбати:
Накладка під WC (фіксатор)
Накладка під ключ (циліндр)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Punto |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Матеріал розетки/планки | Сплав ЦАМ |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Бронзовий |
| Форма розетки/планки | Кругла |
| Спосіб установки | Накладний |
| Вага | 0.42 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 68 мм |
| Довжина ручки | 124 мм |
| Діаметр розетки | 53.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.42 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴












