Доводчик дверей DORMA TS 72 коричневий



Доводчик дверей DORMA TS 72 коричневий
Доводчик має в своєму розпорядженні регульовану функцію дохлопа, яка регулюється положенням важеля. Для регулювання швидкості закривання призначені два незалежних клапана які працюють в двох діапазонах 180° - 15° і 15° - 0°.
EN2-EN4
Тип важеля - складна тяга
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dorma |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Конструкція доводчика | Важільний |
| Маса дверного полотна, до | 80 кг |
| Ширина дверного полотна | 1100 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Покриття | Полімерне |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 232 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 68 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 509 ₴



