Петлі дверні Doganlar 120мм латунь праві
Петля для правих дверей Doganlar 120х80х4,0 латунь.
Якісні дверні петлі від турецького виробника Doganlar. Виготовлені з латуні.
Петля знімна права
Розміри, мм: 120х80х4.0.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doganlar |
| Країна виробник | Туреччина |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Карткова |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Вид петлі по конструкції | Роз'ємна |
| Напрямок відкривання | Праве |
| Матеріал | Латунь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 120 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Комплектація петлі | Кріпильний комплект |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 836 ₴







