Рамка потрійна Legrand Valena Classic Біла
Рамка для горизонтальної та вертикальної установки розеток і вимикачів Legrand Valena Classic
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Кількість клавіш | 3 шт. |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір кнопки | Білий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Покриття | Глянцеве |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 224 мм |
| Висота | 82 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
| Спосіб установки | Вбудовуваний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 293 ₴



