Вимикач подвійний вологозахищений IP44 Legrand Valena Classic Слонова кістка
Вимикач подвійний вологозахищений IP44 Legrand Valena Classic Слонова кістка
Встановлюється в стандартну монтажну коробку прихованого монтажу. Застосовується для увімкнення/вимкнення декількох груп света. Вимикач має ступінь захисту IP44 і використовується в місцях із підвищеною вологістю (ванні кімнати, санвузли тощо). Конструктивно механізм вимикача обладнаний спеціальною захисною прокладкою з поліпропілену, яка ущільнює монтажні поверхні та не дає проникати волозі та пилу в середину механізму.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Колір корпусу | Слонова кістка |
| Колір кнопки | Слонова кістка |
| Підсвічування | Ні |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Стан | Новий |
| Покриття | Глянцеве |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 585 ₴












