Перемикач для жалюзі Legrand Valena Classic Слонова кістка




Перемикач для жалюзі Legrand Valena Classic Слонова кістка
Перемикач з механічним блокуванням для управління приводами рольставней 10А - 250В.
Перемикач з безгвинтовим затиском. Прилад складається з механізму і накладки, рамка в комплект не входить, замовляється окремо.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Тип вимикача | Перекідний |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Колір корпусу | Слонова кістка |
| Колір кнопки | Слонова кістка |
| Підсвічування | Так |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Стан | Новий |
| Покриття | Глянцеве |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб установки | Вбудовуваний |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 163 ₴



