Вимикач подвійний з підсвіткою Legrand Valena Classic Слонова кістка
Вимикач двоклавішний з підсвіткою Legrand Valena Classic Слонова кістка
Вимикач двоклавішний дає змогу керувати різними лампами або групами ламп з одного місця. Його конструкція дуже зручна для керування освітленням, оскільки світло можна вмикати та вимикати частково, освітлюючи лише потрібну зону. Водночас інші лампи вимкнені, що дає змогу заощаджувати електроенергію.
Вимикач із підсвіткою легко знайти в темряві. Лампа жовтогаряча 1 мА - 230В.
Вимикач із безгвинтовим затискачем. Прилад складається з механізму та накладки, рамка до комплекту не входить, замовляється окремо.
Постачається в кольорах: білий, слонова кістка, алюміній.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Колір корпусу | Слонова кістка |
| Підсвічування | Так |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Стан | Новий |
| Покриття | Глянцеве |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб установки | Вбудовуваний |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 809 ₴








