Розетка телевізійна крайова TV-R-SAT Legrand Valena Classic
Розетка телевізійна крайова TV-R-SAT Legrand Valena Classic біла
Для штекерів ᴓ9,5 мм. Оснащені механізмом швидкого підключення (не потрібно зачистка провідної частини кабелю).
TV - штекер: 4-862 МГц. R-гніздо: 87,5-108 МГц. SAT (IF + IF2) 950-2400 МГц.
Підключення - зірка.
Загасання ≤1,5 дБ.
Прилад складається з механізму і накладки, рамка в комплект не входить, замовляється окремо.
Поставляється в кольорах: білий, слонова кістка, алюміній.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Тип | Телевізійна кінцева/прохідна |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Кількість портів | 1 шт. |
| Поставляється | З модулями |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 70 мм |
| Колір | Білий |
| Покриття | Глянцеве |
| Основні атрибути | |
| Колір корпусу | Білий |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 539 ₴










