Відповідна планка AGB довга матовий хром
-
Відповідні частини для механізмів AGB Centro під ключ, призначені для установки в дверні блоки виконані з наплывающей чвертю.
-
Доступні в різній колірній гаммі відповідно до выбираемым механізмом.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGB |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Відповідні планки |
| Матеріал | Сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Довжина | 196 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 196 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92 ₴





