Відповідна планка AGB з прямим язичком золотиста
Відповідна планка AGB з прімим язичком
-
Стандартні відповідні частини для міжкімнатних замків
-
Доступні в різній колірній гаммі відповідно до вибраного замка.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGB |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Відповідні планки |
| Матеріал | Сталь |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 32 мм |
| Висота | 82 мм |
| Упаковка | Без упаковки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴








